אוטאוס בע"מ מעורבת בתעשיה בישראל מעל 20 שנה ומתמחה בשיפור תהליכי ייצור ואספקת פתרונות ייחודיים ויעילים.

נסיון הנדסי רב, הכרת השוק וייצוג חברות מהמובילות בתחומן, מקנה לנו את היכולת לתכנן ולספק את המערך היעיל והאופטימאלי ביותר בהתאמה אישית תוך מתן שירות מקצועי, מהיר ומסביב לשעון.

אנו באוטאוס, עוסקים בשני תחומים עיקריים. האחד, ציוד תהליכי לטיפול במוצקים והשני בתחום איכות הסביבה בנושא טיפול בזיהום אויר.

בתחום הציוד התהליכי למוצקים, אנו משלבים את החזון שלנו לתכנון יעיל עם הדרישות שלך. כל זאת, תוך שימת דגש על חסכון בתשומות עבודה, בטיחות בעבודה, חסכון באנרגיה ומניעת זיהום אויר.

מגוון הציוד אותו אנו משלבים בתכנון כולל: מערכות שינועמערכות עירבול וציפוימערכות גריסה וטחינהמערכות לפריקת שקים קטנים וגדולים ופתרונות לריקון סילוסים ומיכלים.

במהלך השנים, ביצענו לחברות מובילות במשק וגם לחברות קטנות, תכנון המשלב מספר מערכות ייצור לכדי מערך שלם תוך שימת דגש על הדרישות הייחודיות של כל לקוח ולקוח והתאמת הציוד לאופי העבודה.

בתחום הטיפול בזיהום אויר, אנו מטפלים בפליטות מוקדיות ובפליטות בלתי מוקדיות.

לפליטות המוקדיות, אנו מספקים מערכות סקרבר וונטורי ,משקע אלקטרוסטטי רטוב (WESP)  ופילטרים לטיפול בפליטות של חלקיקים וגזים.

לפליטות הבלתי מוקדיות, אנו מציעים תותחי ערפל מתקדמים ורשת תלת מימדית להפחתת מעבר אבק ממערומים, מסועים, דרכי עפר וכל אבק שנפלט.

מערכות דיכוי אבק שלנו מטפלות באבק בעומס רב בנקודות רגישות, כגון: תחנות כח פחמיות, מחצבות ועוד.